ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ

Екстернат — це самостійне навчання. Здача семестрового / річного оцінювання. Можливість закінчення двох класів за один рік.

 

Сімейна / домашня освіта – це навчання вдома за умови створення батьками відповідних умов з оцінюванням знань дитини 2 - 4 рази за навчальний рік.

 

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ У ВІДПОВІДНОМУ РОЗДІЛІ

 

При виборі батьками форми навчання дитини, ми враховуємо усі Ваші побажання та пропозиції при розробці індивідуальної освітньої програми.

 

Під час індивідуального навчання дитині та батькам доступні навчальні тести для самоконтролю, доступ до е-щоденника, освітня комунікація з педагогами.

 

Учні 4, 9, 11 класів проходять процедуру державної підсумкової атестації як і учні, що навчалися очно в закладі. По закінченню навчання видається документ державного зразка: свідоцтво досягнень, табель, чи свідоцтво про базову / повну загальну середню освіту.

 

Індивідуальна форма навчання (здобуття освіти) здійснюється відповідно Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 955 від 10.07.2019 року