ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

В ліцеї Галілео діти навчаються за українською освітньою програмою, що вдало поєднана з Концепцією закладу по особисто-орієнтованому розвитку дитини. Ефективність і якість програм навчання  доведена успішними результатами наших учнів і випускників.

 

Академічною частиною освітнього процесу є вивчення основних предметів, передбачених державною програмою, що необхідні для складання атестації та зовнішнього незалежного тестування в першу половину дня.

 

Освітній процес за розвиваючою частиною відбувається в другій половині дня. Найбільша увага приділяється обраним заняттям, до яких дитина має талант та справжній інтерес.Після уроків діти працюють в командних проєктах,беруть участь майстер-класах, лідерських та наукових клубах,  займаються улюбленими видами спорту, музикою, творчістю та активно відпочивають.

 

Ми працюємо в форматі повного дня. Після уроків відбуваються заняття в творчих гуртках, студіях та спортивних секціях за вподобаннями дітей.  Окрім того, передбачено час на самопідготовку та виконання домашніх завдань.

Нижче, Ви можете ознайомитися з Освітніми програмами закладу для учнів 1-4 та 5-11 класів: