Ми -

ТОВ «Ірпінський приватний заклад загальної середньої освіти – ліцей Галілео» заснований у 2020 році, як заклад що здійснює свою діяльність на рівнях початкової, базової та повної середньої освіти та є закладом освіти повного дня.

Основною концепцією навчання учнів 1-11(12) класів є розвиток різних життєвих навичок (компетентностей), розвиток мислення, творчості та «побудова власного життєвого сценарію», що зорієнтовано безпосередньо на особистість дитини.

Ліцей «Галілео» зорієнтований на побудову оптимальної моделі освітнього процесу, враховуючи потребу побудови індивідуальної освітньої траєкторії учня.

Ми пропонуємо:

Ми завжди готові до розробки індивідуалізованих освітніх програм.

Окрім основних предметів Державного стандарту в ліцеї вивчаються психологія, риторика, критичне мислення, транзактний аналіз, фінансова грамотність.

В другій половині дня до 18 години у закладі діють мистецькі та спортивні гуртки і студії, покликані розвивати творчість, креатив та виховувати здоровий спосіб життя.

Для надання оптимального спектру освітніх послуг ліцей «Галілео» співпрацює з ГО «Освітня платформа».

Ліцензія

(вх-377-2020)

Наша місія

Ми створюємо унікальний освітній простір для зростання нового покоління українців з універсальним мисленням та глобальними навичками, які стануть рушійною силою змін в Україні і світі.

Візія

Сучасний освітній простір, що об’єднує однодумців (учнів, батьків, учителів), є територією довіри і можливостей для розвитку своєї особистості, де вчителі-новатори втілюють прогресивні ідеї та методики навчання,де зростають успішні і творчі автори свого життя.

Цінності

Харчування

Ми забезпечуємо дітей 1-5-разовим здоровим та збалансованим харчуванням зі свіжими овочами та фруктами за допомогою кейтерингових послуг. Всі страви, які готують для нас досвідчені кухарі ми ретельно перевіряємо. Меню розроблено з дотриманням рекомендацій з раціонального харчування дітей дошкільного та шкільного віку. Батьки учнів щотижня самостійно оформляють замовлення на власний розсуд.

Здорове харчування дітей – запорука здорового майбутнього!

Медчний супровід

Усі педагоги закладу пройшли тренінг-навчання та можуть надати першу домедичну допомогу.

В умовах COVID-епідемії ми дотримуємося усіх норм протиепідемічних заходів: обов’язковий скринінг температури тіла, опитування щодо самопочуття, обмежений доступ до приміщення закладу осіб, які не мають відношення до освітнього процесу, масковий режим, відсутність масових зібрань, вологе прибирання та дезінфекція, забезпечення миючими та дезінфікуючими засобами, одноразовими рушниками.

Для надання кваліфікаційної медичної допомоги, ми співпрацюємо з приватною клінікою Baby Health.