МИ – ГАЛІЛЕО

ТОВ «Ірпінський приватний заклад загальної середньої освіти – ліцей Галілео» заснований у 2020 році, як заклад що здійснює свою діяльність на рівнях початкової, базової та повної середньої освіти та є закладом освіти повного дня.

Основною концепцією навчання учнів 1-11(12) класів є розвиток різних життєвих навичок (компетентностей), розвиток мислення, творчості та «побудова власного життєвого сценарію», що зорієнтовано безпосередньо на особистість дитини.

Ліцей «Галілео» зорієнтований на побудову оптимальної моделі освітнього процесу, враховуючи потребу побудови індивідуальної освітньої траєкторії учня.

Ми пропонуємо: поглиблене вивчення англійської мови, можливість вибору іноземних мов (іспанська, французька, польська, російська, німецька) на запит батьків та учнів, акцент на вивчення математики та інформаційно-комунікаційних технологій.  Ми завжди готові до розробки індивідуалізованих освітніх програм.

Окрім основних предметів Державного стандарту в ліцеї вивчаються психологія, риторика, критичне мислення, транзактний аналіз, фінансова грамотність.

В другій половині дня до 18 години у закладі діють мистецькі та спортивні гуртки і студії, покликані розвивати творчість, креатив та виховувати здоровий спосіб життя.

Для надання оптимального спектру освітніх послуг ліцей «Галілео» співпрацює з ГО «Освітня платформа».